Yedek Parça

Yedek Parça:

Garantili orijinal parça ve aksesuarlar ile teknik destek ve yedek parça tedariği konusunda sizlere tam destek vermekteyiz.

Oluşabilecek hasar veya arıza durumlarını uygulamanızı inceledikten sonra belirleyip, en uygun fiyatlarla güvenilir gerekli parça listesi önerilmektedir.

Yedek Parça Montajı:

Robot ekipmanlarının tamiri ile ilgili kusursuz bir hizmet sunar. Deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz, ihtiyacınız olan ekipman tamirini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirirler. Teknisyenlerimiz arızalı ürününüz geldiği anda, gerekli onarım raporlarını hazırlayacak ve gerekli tamir teklifini size en kısa zamanda ulaştıracaktır.

Servis Talep Formu

Servis, bakım, yedek parça, eğitim ve danışmanlık taleplerinizi bu formdan iletebilirsiniz.

MAKROB Mühendislik, Proje, Danışmanlık, Üretim Sistemleri

  • Başarılı Projeler

    Türkiye, Avrupa ve Dünya’nın birçok ülkesinde, mühendislik, üretim sistemleri ve proje danışmanlığı hizmetleri vererek başarılı projelere imza atmıştır.
  • Özel Makine Tasarımı

    Özel makine, fikstür tasarımı, komple üretim hatları, punta-gazaltı kaynak hücreleri tasarlamıştır.
  • Endüstri 4.0

    Endüstri 4.0 ile birlikte, otomotiv sektöründe oluşan rekabetçi ortamda kalitenin artırılması ve sürdürülebilirliği için 2018 yılında, Bursa’daki ARGE Merkezini faaliyete geçirmiştir. Bu sayede çözüm ortağı olarak tasarım ve imalat süreçlerimizi daha da güçlendireceğiz.

Yardım ve destek için arayın +90 224 453 50 25

TOP